Písničky pro svatební obřady

foto Tomáš Bečička
Pokud se právě zamýšlíte nad hudbou k Vašemu svatebnímu obřadu, pak čtete tu správnou stránku. Duo T'N'T totiž hraje a zpívá kromě svých vlastních či gospelových písní také svatební písně o lásce, které už mnohokrát zazněly na svatbách v nejrůznějších prostředích - na zámku, v kostele, u řeky Sázavy či na radnici.
Volba místa je čistě na Vás, protože naše hudba je 100% živá a akustická. Nepotřebujeme žádné ozvučení, nehledáme zásuvky s elektrickým proudem, vystačíme si s akustikou Vámi zvoleného prostoru.
Většinou přivítáme svatební hosty naší "a capela" verzí pochodu Nebeští kavalérové. Během obřadu můžeme zajistit písňový předěl mezi jednotlivými částmi. Kytarový podkres dokáže dodat proslovu oddávajícího či oddávající intimní atmosféru. Vrcholem bývá píseň Od této chvíle (From This Moment), kterou zahrajeme při nasazování prstýnků a prvním polibku. Nakonec následuje přednes série zamilovaných písní pro dokreslení atmosféry během gratulací novomanželům.

Jestli Vás tedy náš svatební program zaujal, ozvěte se na email nebo telefon v sekci kontakt. Pokud byste rádi zpestřili i Vaši svatební oslavu koncertním blokem našich písní, stačí se domluvit. Dopravu jsme schopni si zajistit sami. Zpíváme ve složení Tereza Bečičková (zpěv a perkuse) a Tomáš Ludvíček (zpěv a kytara).


repertoár pro svatební obřady:
Nebeští kavalérové
Od této chvíle (studio demo 2006) [délka 3:46, velikost 3,2 MB]
I Only Wanna Be With You / Já chci jenom s Tebou být
Catch the Wind / Mám za láskou jít
Když zastavil se čas
Love Me Tender
I Got You Babe
Dej mi lék
Sunny
Ho Hey
My Heart Will Go On
My Girl
If I Needed You
You Got It
Make You Feel My Love

něco o nás | pozvánky | fotky | ukázky | kontakt | archiv | titulní strana